SON HABERLER
Buradasınız: Anasayfa > Marketler > Özdilek

Özdilek

 

Özdilek Holding veya Özdilek A.Ş. 1971 yılında Türkiye’de kurulan şirket.6.500 çalışana sahiptir.Alışveriş Merkezleri, perakende ve mağazacılık, tekstil (havlu, bornoz, evtekstili, iplik, boya baskı), otel, enerji ve sivil havacılık sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Kalite Belgeleri ve Ödüller;

Tüm üretim ve satış faaliyetlerini, kalite standartlarından ödün vermeden gerçekleştiren Özdilek; perakende sektöründe, 1998 yılında ISO 9001 Kalite Sistem Belgesi’ni alan ilk firmadır. Özdilek, tüketici bilincinin gelişmesine katkı sağlamak amacıyla T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından 2004 ve 2006 yıllarında ‘’Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödüllünü’’ almaya hak kazanmıştır. Bunun sebebi, Özdilek’in tüketiciye sunduğu hizmetler, uyguladığı farklı satış teknikleri ve firma politikası olarak tüketici memnuniyetini benimsemesi, alışverişi güvenilir ve kolay hale getirmesidir. Özdilek, dünyanın 48 ülkesinde faaliyet gösteren bağımsız bir marka değerlendirme kuruluşu olan Superbrands’ın seçimiyle, 2005’te Türkiye’nin Süper markaları arasına girmiştir. 2006/2007 döneminde gerçekleştirilen “Tüketici Memnuniyeti ve Eğilimlerini Belirleme Araştırmaları” sonucunda Özdilek; kalitesi, tüketici haklarına karşı duyarlılığı, sosyal sorumluluk anlayışı, tüketici gözündeki saygınlığı ve güvenilirliği ile Tüketiciyle Dost Altın Kalite Ödülleri Kapsamında “Tüketici Dostu Marka’’ ünvanını almaya layık görüldü.

özdilek

Hakkında wmcevik

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top
shared on wplocker.com