SON HABERLER
Buradasınız: Anasayfa > Etiket Arşivi: özdilek

Etiket Arşivi: özdilek

Haber Aboneliği

online marketimiz

www.onlinemarketimiz.com sayesinde artık broşürleri tek tek toplamanıza gerek kalmayacak,sitemizi takip ederek,hangi marketin nerede,ne zaman indirimlerinin olduğunun haberini alabileceksiniz.Böylelikle zamandan ve insert kirliliğinden tasarruf edeceksiniz. Devamını Oku »

online marketimiz

Online Marketimiz’e Hoşgeldiniz Amacımız hem sizlere hesaplı alışveriş sağlamak hem de çevre kirliliğini ortadan kaldırmak. Bunun için online insert yayınları ile karşınızdayız. NEDEN ONLİNE MARKETİMİZ? DOĞAMIZI KORUMA ÇEVRESEL KİRLİLİĞİ ENGELLEME ZAMAN HESAPLI ALIŞVERİŞ GERÇEK İHTİYAÇ FARKINDALIĞI KONTROLLÜ ALIŞVERİŞ ÜRÜNLER ARASI KIYASLAMA ANINDA ERİŞİM Online marketimiz sayesinde artık broşürleri tek tek toplamanıza gerek kalmayacak,sitemizi takip ederek,hangi marketin nerede,ne zaman indirimlerinin olduğunun ... Devamını Oku »

Özdilek 20 Haziran-1 Temmuz 2013

   Devamını Oku »

Online Marketimiz

on.logo

Online Marketimiz’e Hoşgeldiniz Amacımız hem sizlere hesaplı alışveriş sağlamak hem de çevre kirliliğini ortadan kaldırmak. Bunun için online insert yayınları ile karşınızdayız. NEDEN ONLİNE MARKETİMİZ? DOĞAMIZI KORUMA ÇEVRESEL KİRLİLİĞİ ENGELLEME ZAMAN HESAPLI ALIŞVERİŞ GERÇEK İHTİYAÇ FARKINDALIĞI KONTROLLÜ ALIŞVERİŞ ÜRÜNLER ARASI KIYASLAMA ANINDA ERİŞİM www.onlinemarketimiz.com sayesinde artık broşürleri tek tek toplamanıza gerek kalmayacak,sitemizi takip ederek,hangi marketin nerede,ne zaman indirimlerinin olduğunun haberini ... Devamını Oku »

Özdilek

özdilek

  Özdilek Holding veya Özdilek A.Ş. 1971 yılında Türkiye’de kurulan şirket.6.500 çalışana sahiptir.Alışveriş Merkezleri, perakende ve mağazacılık, tekstil (havlu, bornoz, evtekstili, iplik, boya baskı), otel, enerji ve sivil havacılık sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Kalite Belgeleri ve Ödüller; Tüm üretim ve satış faaliyetlerini, kalite standartlarından ödün vermeden gerçekleştiren Özdilek; perakende sektöründe, 1998 yılında ISO 9001 Kalite Sistem Belgesi’ni alan ilk firmadır. Özdilek, ... Devamını Oku »

Scroll To Top
shared on wplocker.com