SON HABERLER
Buradasınız: Anasayfa > Etiket Arşivi: broşür

Etiket Arşivi: broşür

Haber Aboneliği

Darty

darty logo

Fransa’da Darty ailesi tarafından 1957 yılında kurulan Darty, şimdi Elektrik perakende konusunda uzmanlaşmış İngiltere merkezli bir şirket haline geldi. Şirket Avrupa, Fransa ve şimdi üç diğer ülkelerde orijinal varlık (KESA ile birlikte), Türkiye, İtalya, İsviçre ve İspanya genelinde farklı faaliyet göstermektedir. Fransa ve Lüksemburg Darty yılında KESA Grubu (ilk 248 mağaza ile Comet olan) en büyük ikinci perakendecisi yapma, 209 ... Devamını Oku »

Carrefour-02-15 Temmuz 2013

Devamını Oku »

Metro-04-18 Temmuz 2013-Gıda dışı

Devamını Oku »

online marketimiz

www.onlinemarketimiz.com sayesinde artık broşürleri tek tek toplamanıza gerek kalmayacak,sitemizi takip ederek,hangi marketin nerede,ne zaman indirimlerinin olduğunun haberini alabileceksiniz.Böylelikle zamandan ve insert kirliliğinden tasarruf edeceksiniz. Devamını Oku »

METRO- Ramazan paketleri-4 Temmuz-6 Ağustos 2013

Devamını Oku »

A 101 27 Haziran Perşembe 2013

Devamını Oku »

Kipa

kipa_logo

Tesco Kipa, Türkiye`nin çeşitli illerinde alışveriş merkezleri bulunan hipermarketler zinciridir. 18 Kasım 1994 yılında Ege Üniversitesi Bornova Kampusunde kurulmuş olan Kipa (Kİtle PAzarlama A.Ş.) Kasım 2003’de Tesco Grubu tarafından satın alınmıştır. 2007 Ekim ayı itibariyle Ankara, Bornova, Balçova, Çiğli, Gaziemir, Denizli, Bodrum, Aydın, Antalya, Çanakkale, Konya, Kırklareli, Lüleburgaz, Kuşadası, Forum Bornova, Çorlu, Uşak, Burhaniye, Bursa, Konya, Keşan, Marmaris, Alanya, Torbalı, ... Devamını Oku »

Media Markt

mm

Media-Saturn-Holding GmbH (MSH) Almanya’nın en büyük elektronik satış mağazaları zincirine sahip olan Metro Group’un kuruluşudur. Metro Group, Almanya, Avusturya, Polonya, Türkiye, İsviçre’de birçok şehirde açılan Saturn ve Media Markt mağazalar zincirini bünyesinde barındırır. Merkezi Almanya’nın Bayern eyaletinde bulunan Ingolstadt kentindedir. Media Markt 1979 yılında Leopold Stiefel, Walter Gunz, Erich Kellerhals ve Helga Kellerhals tarafından kuruldu. “Küçük küçük birçok mağaza yerine ... Devamını Oku »

Teknosa

teknosa

Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulan Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş., teknoloji ürünlerini en uygun fiyat ve en iyi hizmet kalitesi ile tüketicilere sunmayı amaçlayan bir teknoloji perakende zinciridir.2000 yılında 5 mağaza ile faaliyete başlayan Teknosa, bugün Türkiye’nin 70 ilinde 260 mağazasıyla hizmet vermektedir. Teknosa, on yıl gibi kısa bir zamanda istikrarlı bir şekilde büyümüş; yaygınlığı, hizmet kalitesi, ... Devamını Oku »

online marketimiz

Online Marketimiz’e Hoşgeldiniz Amacımız hem sizlere hesaplı alışveriş sağlamak hem de çevre kirliliğini ortadan kaldırmak. Bunun için online insert yayınları ile karşınızdayız. NEDEN ONLİNE MARKETİMİZ? DOĞAMIZI KORUMA ÇEVRESEL KİRLİLİĞİ ENGELLEME ZAMAN HESAPLI ALIŞVERİŞ GERÇEK İHTİYAÇ FARKINDALIĞI KONTROLLÜ ALIŞVERİŞ ÜRÜNLER ARASI KIYASLAMA ANINDA ERİŞİM Online marketimiz sayesinde artık broşürleri tek tek toplamanıza gerek kalmayacak,sitemizi takip ederek,hangi marketin nerede,ne zaman indirimlerinin olduğunun ... Devamını Oku »

Scroll To Top
shared on wplocker.com