SON HABERLER
Buradasınız: Anasayfa > Marketler > Bimeks

Bimeks

bimeks

1990 yılında kurulan Türkiye’nin ilk teknoloji marketi BİMEKS bugün 19 şehirde faaliyete geçirdiği 36 mağaza ve 450 çalışanı ile verdiği danışmanlık ve satış sonrası destek hizmetleriyle Tükiye’nin öncü mağazalarından biridir. AVM içinde kurulan ilk teknoloji market ünvanı alan BİMEKS, Teknoport projeleri ile de Türkiye’de 1997 – 2007 yılları arasında Türkiye’de son 10 yılın en hızlı büyüyen bilişim şirketidir. Perakendecilik konseptini teknoloji mağazaları ve geniş ürün yelpazesi, çocuk oyun alanı, cafesi, teknik desteği ve baskı merkezini içeren büyük mağaza konsepti Teknoport olmak üzere iki tip mağaza üzerine kuran Bimeks, Müşteri trafiğinin yoğun olduğu alışveriş merkezlerinde açılan normal mağazalar, taşınabilir ve bilişim teknolojisi ağırlıklı ürünleri müşteriye sunmaya devam ediyor.

2010 yılı itibariyle kendine özgü Franchise sistemi ile büyüme hızına hız katmaya ve yeni projeler, yeni mağazalar ile 20.yılında Türkiye’nin en iyi markası olma yolunda emin adımlarla büyümesini sürdürmeye ve yeni istihdamlar sağlamaya devam ediyor.

Hakkında wmcevik

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top
shared on wplocker.com